Pakownia

Kompleksowe usługi pakowania dla biznesu

W biznesie usługi logistyczne stanowią solidną podporę przedsiębiorstwa. Zwykle są niezbędne, by firma mogła bezproblemowo rozwijać się i wykonywać swoje codzienne obowiązki. Lata doświadczenia w branży tekstylnej nauczyły nas, że logistyka ma ogromne znaczenie również w tym biznesie. Dlatego chcemy część Państwa obowiązków przejąć na siebie, proponując outsourcing części procesów. W H&I Tekstile kompleksowe usługi pakowania dla biznesu zostały przygotowane z myślą o odciążeniu przedsiębiorców. Pakujemy dla Klientów produkty tekstylne, które uprzednio składamy tak, by trafiały do Państwa niepogięte i perfekcyjnie przygotowane do dalszej ekspozycji. 

Co wyróżnia usługi pakowania dla biznesu w H&I Tekstile?

W firmie H&I Tekstile doskonale rozumiemy, że skuteczny biznes często opiera się o różnego rodzaju cięcie kosztów. W związku z tym zapraszamy naszych Klientów do skorzystania z kompleksowych usług pakowania dla biznesu. Proponujemy skrócenie procesów logistycznych i zaoszczędzenie pieniędzy przy pomocy outsourcingu części działalności w przedsiębiorstwie. Nasi specjaliści są w stanie poskładać i zapakować każdego rodzaju towar, który trafia w nienaruszonym stanie do klienta końcowego. Automatyzując procesy pakowania towaru, oferujemy niezwykle wygodne rozwiązania dla firm. Naszym celem jest uproszczenie i udoskonalenie usług pakowania dla biznesu, a jednocześnie nie zapominamy również o ekologii. Korzystamy bowiem z nowoczesnych i przyjaznych środowisku maszyn. 

Co można zyskać dzięki usługom pakowania dla biznesu?

Korzystając z usług pakowania z oferty H&I Tekstile oszczędzają Państwo czas i pieniądze. Strategia naszej firmy opiera się na ułatwieniu działalności przedsiębiorstw, co udaje nam się osiągnąć dzięki zagwarantowaniu pełnej gamy usług. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych, jak również kompleksowych usług pakowania szczególnie w przypadku zamówienia u nas produktów tekstylnych. Zależy nam również, by nasi Klienci poczuli niezwykłą wygodę, jaką niesie za sobą skorzystanie z pełni proponowanego przez nas zaplecza. Tym samym stawiamy na skracanie procesów logistycznych poprzez outsourcing, czyli przejęcie części Państwa obowiązków biznesowych na nasze barki. Jesteśmy gotowi spełnić wszelkie oczekiwania związane z bezproblemowym pakowaniem towarów tekstylnych. 

Usługi pakowania a zrównoważony rozwój i ekologia

Firmie H&I Tekstile przyświeca wizja czystszej planety, która jest przecież naszym wspólnym domem. Dostrzegamy potrzeby, związane z ekologią, a także zrównoważonym rozwojem. Rozumiemy również, że tylko od nas zależy, jak nasz świat będzie wyglądał w najbliższej przyszłości. Dlatego proponowane przez nas usługi pakowania dla biznesu urzeczywistniamy przy pomocy najnowocześniejszych maszyn i narzędzi, spełniających normy ekologiczne. Wśród nich warto wymienić owijarkę do palet Masterplat Pgs Plus, dzięki której zużywamy o wiele mniej folii podczas paletowania. Oszczędzamy także w trakcie pakowania kartonów, co udaje się dzięki składarce kartonów Comarme F2000 i zaklejarce Comarme GEM B52 OPP. Wykorzystujemy także dyspenser do taśmy papierowej Lapomatic C25, która pozwala nam owijać paczki ekologiczną taśmą klejącą z papieru.