Magazynowanie

Zaoszczędź na przestrzeni wybierając usługi magazynowania

Towary i produkty w każdym przedsiębiorstwie handlowym potrafią zajmować całkiem sporo miejsca. Tworzenie nowych powierzchni magazynowych i związane z tym procesy logistyczne również nie ułatwiają życia w biznesie. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na sprawdzone, bezpieczne, a przede wszystkim czyste i suche powierzchnie magazynowe, firma H&I Tekstile proponuje kompleksowe rozwiązania przechowywania towarów. Proponujemy usługi magazynowania, ponieważ wierzymy, że przynajmniej w niektórych obowiązkach możemy naszych Klientów wyręczyć. Oferujemy profesjonalne podejście do przechowywania i zabezpieczania materiałów, produktów i towarów, które możecie Państwo powierzyć w nasze profesjonalne ręce. Sami korzystamy na co dzień z magazynów, dlatego jak nikt rozumiemy znaczenie najwyższej jakości usług przechowywania.  

Po co korzystać z usług magazynowania w H&I Tekstile?

Nasza firma od wielu lat współpracuje z czołowymi przedsiębiorstwami z branży tekstylnej. Sami jesteśmy producentami tekstyliów, jak również oferujemy naszym Klientom szereg wyjątkowych rozwiązań krajalniczych, pakowania i magazynowania. Wierzymy w outsourcing, ponieważ doskonale rozumiemy, że firmy nie powinny martwić się o niektóre elementy swojej działalności. Kwestie takie, jak chociażby przechowywanie towaru, można zlecić zewnętrznej firmie, która posiada magazyn wielkopowierzchniowy. Właśnie w związku z tym proponujemy Pa ństwu skorzystać z naszej oferty usług magazynowania.

Bezpieczne i czyste składowanie, przechowywanie, magazynowanie

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były najwyżej jakości. Nie inaczej jest w przypadku magazynowania. Doskonale rozumiemy powagę i znaczenie, a także wartość dodaną, jaką niesie za sobą bezpieczny magazyn. Decydując się na składowanie swoich towarów w naszym magazynie, otrzymujecie Państwo gwarancję bezpieczeństwa. Co więcej, cenimy sobie schludność i nienaganną organizację pracy. Dlatego kładziemy wyraźny nacisk na utrzymanie czystości i porządku w ramach usług magazynowania. Suche i zadbane środowisko magazynowe przekłada się na większe możliwości, co prowadzi do oferowania przez nas magazynowania zarówno krótko- jak i długoterminowego. Przechowywanie towaru jeszcze nigdy nie było tak wygodne! 

Usługi magazynowania najwyższej jakości to gwarancja sukcesu

Nasz magazyn mieści się na przedmieściach Bydgoszczy, a dokładnie pod adresem Ołowiana 18, w dzielnicy Osowa Góra. Położenie blisko dróg ekspresowych S10 oraz S5 zapewnia szybki dojazd do autostrady A1w okolicach Torunia. Lokalizacja naszego magazynu sprawia, że jesteśmy w stanie bezproblemowo obsługiwać Klientów z całego kraju i nie tylko. Korzystamy z metody wysokiego składowania, na co pozwalają nam sprawdzone i stabilne regały. W codziennej pracy nasi magazynierzy wykorzystują nie tylko wózki ręczne, ale także wózki widłowe. Dzięki takim rozwiązaniom możemy realizować odbiory i załadunki całopaletowe, a dodatkowo upłynnić i przyspieszyć procesy spedycyjne. Ciężkie i duże materiały tekstylne nie stanowią dla nas żadnego problemu, gdyż możemy magazynować praktycznie wszystko. Zapraszamy do kontaktu w sprawie indywidualnych zleceń.