Usługi

Nowoczesna technologia
Wysoka Jakość
Odpowiedzialność
Organizacja

W H&I Tekstile dbamy o najwyższą jakość produktów tekstylnych, oferując przy tym szereg kluczowych usług dla naszej branży. Niezależnie od wielkości Państwa przedsiębiorstwa, realizujemy indywidualne strategie współpracy z małymi, średnimi i dużymi firmami. Wierzymy, że nasze usługi tekstylne to zdecydowany i pewny krok w stronę rozwoju Państwa działalności. Współpracując z wymagającymi klientami zarówno w Polsce, jak i za granicą, zapewniamy najbardziej niewiarygodne narzędzia, idee i rezultaty. Nasza oferta zawiera kompleksowe rozwiązania w zakresie szwalnictwa, krojowni, pakowni oraz magazynowania. 

Usługi szwalnicze

Firma tekstylna H&I Tekstile wychodzi naprzeciw Państwa zindywidualizowanym potrzebom, zapewniając sprawdzone i satysfakcjonujące usługi szwalnicze. Działamy w oparciu o zlecenia otrzymane od naszych Klientów, a nasze możliwości w tym zakresie są naprawdę szerokie.

Szyjemy specjalnie dla Państwa: pościele, prześcieradła, podkłady na materace, a także wiele innych produktów z kategorii tekstyliów domowych. Jesteśmy w stanie opracować szablony, wykonać wzory, jak również gotowe produkty. Wszystko to w oparciu o indywidualne projekty Zleceniodawców.

Naszym celem jest dostarczać najlepsze rozwiązania w zakresie usług szwalniczych, które spotkają się z Państwa satysfakcją i uznaniem. Wszelkie ścinki i odpady pozostałe w trakcie produkcji tekstyliów nasza firma poddaje segregacji, jak również belowaniu maszynami Orwak 3420 Power. 

Krojownia

Krojownia H&I Tekstile to miejsce, w którym odbywa się część procesu powstawania najlepszych tekstyliów. Nawet w dobie automatyzacji procesów krajalniczych, nie rezygnujemy z profesjonalnej pomocy wykwalifikowanych kreślarzy i krojczych.

W ramach działalności naszej krojowni jesteśmy gotowi zapewnić Państwu możliwość w pełni indywidualnej współpracy. Ponieważ zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, wszelkie zlecenia możemy wykonywać w oparciu o konkretne potrzeby oraz wytyczne.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, nasza krojownia jest w stanie przyjąć zamówienie na wykroje z wielu materiałów. Kroimy wszelkie rodzaje tkaniny bawełnianej, jerseyu, materiałów syntetycznych oraz foliowych. Pracujemy na najbardziej sprawdzonych nożach krojczych, w tym również na nożach termicznych.

Pakownia

Dzięki usłudze pakowania w H&I Tekstile możecie Państwo skrócić proces przygotowania produktu dla klienta docelowego. Nasi pracownicy służą pomocą w ramach pakowania wszelkich produktów tekstylnych „na gotowo”.

Korzystając z proponowanych przez nas usług pakowni, otrzymujecie Państwo gwarancję najwyższej jakości i czystości produktów. Naszym celem jest perfekcyjne złożenie tekstyliów bez żadnych zagnieceń, a następnie zapakowanie produktów tak, by mogły trafić bezpośrednio do klientów czy sklepów.

W naszej pakowni wykorzystujemy najbardziej pewne i sprawdzone techniki oraz narzędzia pracy, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Dbając jednocześnie o środowisko naturalne, podczas pakowania korzystamy z maszyn, jakie cenione są ze względu na ich ekologiczne atrybuty.

Magazynowanie

W firmie H&I Tekstile stawiamy na realne wykorzystanie dużych powierzchni magazynowych, co daje nam możliwość przechowywania większych ilości materiału. Nasze magazyny są bezpieczne, czyste, a przede wszystkim suche.

Usługa magazynowania tekstyliów w naszej firmie opiera się na przechowywaniu towaru, który jesteśmy w stanie przyjąć od Klientów. Zachęcamy Państwa do składowania swoich materiałów i produktów zarówno krótko- jak i długookresowo.

Nasze wyjątkowe magazyny tekstylne wyposażone są w nowoczesne i sprawdzone rozwiązania technologiczne. Pracujemy na pełnych obrotach z wykorzystaniem regałów magazynowych oraz wózków widłowych.