O nas

Nasza strategia? Pragniemy budować swoją pozycję wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Chcemy proponować produkty i rozwiązania, które sprawią, że nasza oferta zaowocuje wzmocnieniem ich pozycji na konkurencyjnym rynku.
SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE H&I TEKSTILE

Historia H&I Tekstile rozpoczęła się w 1991 roku. Wtedy bowiem Państwo Małgorzata i Maciej Iżyccy – do dnia dzisiejszego aktywnie działający właściciele firmy – przyjęli pierwsze zlecenie. Było to zamówienie od szwedzkiej firmy Emmaljunga, a dotyczyło uszycia tekstylnych elementów dla ekskluzywnych wózków dziecięcych.

Wówczas niewielki zakład produkcyjny mieścił się w piwnicy, ale nie przeszkadzało to w budowaniu wizji większego przedsiębiorstwa. Tym bardziej, że Klienci od początku w znaczący sposób docenili jakość naszej pracy. Między innymi dzięki temu firma zaczęła rozwijać się w zawrotnym tempie. Wkrótce zmieniła siedzibę, powiększyła i unowocześniła park maszynowy, zatrudniła doświadczonych i wyspecjalizowanych krojczych, szwaczki, a także magazynierów.

Lata mijały, nowi Zleceniodawcy składali zamówienia, a firma H&I Tekstile stale rozwijała się i poszukiwała nowych możliwości. Z czasem wyspecjalizowaliśmy się w produkcji i konfekcjonowaniu bielizny pościelowej na zlecenie wielu uznanych niemieckich firm pościelowych. Staliśmy się także producentem i partnerem dla znanych niemieckich marek, które cieszą się ogromnym zaufaniem Klientów i wysoką pozycją na niemieckim rynku.

Działająca w Bydgoszczy firma tekstylna H&I Tekstile współpracuje z wieloma biznesami o ugruntowanej renomie na rynku. To nie wszystko, gdyż stale rozwijamy też kilka własnych marek. Nasze produkty i usługi cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem w Polsce i wielu krajach europejskich, zaś my ciągle unowocześniamy naszą produkcję.

Chcemy również z dumą podkreślić, iż jesteśmy jedną z dwóch firm w Polsce, które posiadają certyfikat GOTS. Dokument Global Organic Textile Standard jest potwierdzeniem, że nasza działalność opiera się na zrównoważonym rozwoju. Na wszystkich etapach produkcji naszych tekstyliów domowych, dziecięcych i hotelowych skupiamy się na ekologii. Środowisko naturalne jest naszym wspólnym dobrem, więc dokładamy wszelkich starań, aby nasze tekstylia również były ekologiczne.