MARKI

   

 

Marka Linden znana jest na rynku europejskim od roku 1965, zdobyła już zaufanie klientów Niemiec, Danii oraz Austrii. Od roku 2007 proponujemy Państwu wysokiej jakości produkty ze starannie dobieranych tkanin oraz dodatków krawieckich, przygotowywane zgodnie z Niemieckimi tradycjami tej marki. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, na której znajdą Państwo pełną ofertę produktową marki Linden. Zapraszamy!

 

                                     

 

 

Marka ARLES oferuje wspaniałe pomysły na prezent. Piękne opakowania, wyjątkowe wzornictwo i wysoka jakość produktów to klucz do udanego prezentu! Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

 

to młoda marka, powstała w firmie H&I Tekstile, od 20 lat zajmującej się konfekcją tekstyliów domowych.

Produkty dla zwierząt powstały z myślą o potrzebach i wygodzie naszych czworonogów. Jako nasi przyjaciele, stali się ważną częścią naszego życia, dlatego też produkty marki chillizoo wykonane są z wysokiej jakości tkanin : bawełny, mikrofibry, polaru oraz molisoftu. Zależy nam na tym, aby produkty naszej marki były nie tylko wygodne, piękne i funkcjonalne, ale również trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Oferujmy produkty w takich kolorach, aby pasowały do wnętrz.

Główna projektantka marki Chillibed, jest miłośniczką zwierząt i posiadaczką dwóch kotów. Wiemy zatem, czego potrzebują nasi pupile, wiemy także, czego potrzeba właścicielom zwierzaków.

Wszystkie produkty są testowane przez nasze zwierzaki. One to lubią!


 

cofnij