O nas

...budować swoją siłę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, proponować im produkty i rozwiązania, które sprawią, że to co oferujemy będzie owocowało wzmocnieniem ich pozycji na konkurencyjnym rynku…


Zarząd firmy: Małgorzata Iżycka, Maciej Iżycki, Wojciech Sopoliński


Historia H&I Tekstile zapoczątkowana została w 1991 roku, kiedy Państwo Małgorzata i Maciej Iżyccy – do dnia dzisiejszego aktywnie działający właściciele firmy – przyjęli pierwsze zlecenie od szwedzkiej firmy Emmaljunga na uszycie tekstylnych elementów ekskluzywnych wózków dziecięcych.

 

Mimo, że wówczas mały zakład produkcyjny mieścił się w piwnicy – Klienci w znaczący sposób docenili jakość naszej pracy, dzięki czemu firma zaczęła rozwijać się w zawrotnym tempie. Wkrótce zmieniła siedzibę, powiększyła i unowocześniła park maszynowy, powiększyła zatrudnienie angażując doświadczonych i wyspecjalizowanych: krojczych, szwaczki, magazynierów.

 

Z czasem H&I Tekstile wyspecjalizowało się w produkcji i konfekcjonowaniu bielizny pościelowej na zlecenie wielu uznanych niemieckich firm pościelowych, stało się także producentem i partnerem dla znanych niemieckich marek, które cieszą się ogromnym zaufaniem Klientów i wysoką pozycją na niemieckim rynku.

  

Firma nasza oprócz współpracy z firmami o urguntowanej renomie na rynku – rozwija także kilka własnych marek

cofnij